Centrum Telekardiologiczne HolterHELP

Kardiolodzy z wieloletnim doświadczeniem
Nowoczesne systemy holterowskie
Profesjonalna opieka w trakcie badania
Analiza i Opis badania w 24h

Specjalizujemy się w badaniach serca z dostawą Holtera do domu na terenie całej Polski.

Z NAMI ROZPOCZNIESZ BADANIE JUŻ JUTRO!

Zamówienia przez telefon
792 999 919

Podmiot leczniczy - RPWDL nr księgi: 000000240330

Co to jest HolterHELP?

HolterHELP – jest to nowoczesna usługa badania serca, z dostawą Holtera kurierem do domu pacjenta.
Usługa HolterHELP dostępna jest dla pacjentów w całej Polsce, bez wychodzenia z domu, bez skierowania!

Usługa HolterHELP to przede wszystkim wygoda i oszczędność czasu

Jeśli zdecydujesz się na wykonanie badania Holtera, wystarczy, że złożysz zamówienie przez internet lub telefonicznie. Aparat Holtera zostanie dostarczony za pośrednictwem kuriera DHL w dowolne, wskazane przez Ciebie miejsce w Polsce, a po zakończonym badaniu kurier sam odbierze aparat. Nie musisz się o nic martwić, wszystkim zajmie się nasz Konsultant z Centrum Telekardiologicznego, który będzie z Tobą w telefonicznym kontakcie w trakcie całego badania. Kiedy kurier dostarczy przesyłkę, skontaktuj się telefonicznie z naszym Centrum, nasz specjalista pomoże Ci prawidłowo założyć aparat i uruchomić badanie.

Na usługę HolterHELP sklada się:

HolterHELP - Wygoda i Oszczędność czasu

HolterHELP prywatnie – to przede wszystkim wygoda i oszczędność czasu.

Badanie Holterem w domu u pacjenta odbywa się tak samo, jak w tradycyjnej placówce medycznej, tylko w wygodniejszy i bezpieczniejszy sposób – bez wychodzenia z domu. Jest to standardowo wykonywane badanie z pominięciem 3 – krotnej potrzeby dojazdu do placówki.

Za pierwszym razem na założenie Holtera, za drugim na ściągnięcie i za trzecim po odbiór wyników.

Po zakończonym badaniu, gdy Holter wróci do Centrum Telekardiologicznego, lekarz kardiolog przystępuje do analizy i opisu przeprowadzonego badania, a następnie sporządzony opis zostaje wysłany do pacjenta jako PDF na adres e-mail lub pocztą w formie papierowej. Wynik z opisem badania można uzyskać nawet w 24h.
W przypadku, gdy pacjent nie ma możliwości skonsultowania wyników badania ze swoim lekarzem prowadzącym, może skorzystać z e-porady kardiologa, który opisywał badanie.

HolterHELP - Dostępne badania:

  1. Holter EKG
  2. Holter EKG dla dziecka
  3. Holter ciśnieniowy (RR)
  4. Event Holter z monitoringiem

Dzięki usłudze HolterHELP badanie serca wykonasz bezpiecznie bez wychodzenia z domu, usługę możesz zamówić przez internet lub telefonicznie: 792 999 919

Badanie zakupione w dni robocze do godz. 15:00 – możesz rozpocząć już jutro!

HolterHELP – Badanie Kontrolne Serca dla Sportowców

Holter EKG serca jest badaniem dedykowanym również sportowcom (np. biegającym maratony) w celu okresowej kontroli stanu zdrowia.
Badanie Holter EKG profilaktycznie zalecane jest również osobom zdrowym, którzy przekroczyli 40 rok życia, osobom pracującym w dużym stresie, osobom z nadwagą czy palącym papierosy.

Im dłuższe monitorowanie EKG, tym większa skuteczność wykrycia rzadkich zaburzeń rytmu serca i skuteczniejsze leczenie.

Dla kogo jest HolterHELP?

HolterHELP to idealne rozwiązanie m.in. dla seniorów oraz osób, które mają utrudnione poruszanie się i mają problem z wyjściem z domu. To wygodna usługa dla tych pacjentów, którzy mają utrudniony dojazd do placówki medycznej, a muszą wykonać badanie serca lub dla osób które poprostu nie mają czasu, a muszą pilnie wykonać badanie za pomocą Holtera EKG.

Z usługi HolterHELP korzystają również pacjenci, którzy otrzymali od lekarza skierowanie na badanie holterowskie i nie chcą lub nie mogą czekać w kolejce na usługę realizowaną w ramach NFZ.

Na dzień dzisiejszy usługa HolterHELP niestety nie jest jeszcze refundowana przez NFZ.

Dyżurny konsultant tel.:
Wybierz badanie