Centrum Telekardiologiczne HolterHELP

Kardiolodzy z wieloletnim doświadczeniem
Nowoczesne systemy holterowskie
Profesjonalna opieka w trakcie badania
Analiza i Opis badania w 24h

Specjalizujemy się w badaniach serca z dostawą Holtera do domu na terenie całej Polski.

Z NAMI ROZPOCZNIESZ BADANIE JUŻ JUTRO!

Zamówienia przez telefon
792 999 919

Podmiot leczniczy - RPWDL nr księgi: 000000240330

Centrum Telekardiologiczne HolterHELP

Specjalizujemy się w badaniach serca z dostawą Holtera do domu

Centrum Telekardiologiczne z siedzibą w Gdyni jest miejscem, w którym doświadczeni specjaliści kardiologii w zakresie diagnostyki holterowskiej analizują i opisują wyniki badań. W skład zespołu CT wchodzą: dyżurni konsultaci, technicy EKG, personel pielęgniarski, kardiolodzy z wieloletnim stażem i doświadczeniem.

Pracownicy Centrum Telekardiologicznego prowadzą monitoring techniczny badania, śledzą na bieżąco wszystkie badania i kontaktują się z pacjentami w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości np. odklejenia się elektrody czy wyczerpania baterii. Pacjent otrzymuje profesjonalną usługę i zyskuje pewność prawidłowego zapisu danych, co przekłada się na możliwość postawienia właściwej diagnozy przez lekarza.

Nasi specjaliści

lek-med-rafal-olszewski-m

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń rytmu serca.

dr-mateusz-wilkowski-m

Pracownik szpitala św. Wojciecha w Gdańsku. Specjalizuje się w kardiologii inwazyjnej oraz elektrofizjologii.

dr-damian-sendrowski-m

Pracownik szpitala specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku. Posiada wieloletnie doświadczenie w elektrofizjologii klasycznej.

Nasi konsultanci

Dyżurny Konsultant jest do Państwa dyspozycji podczas całego badania 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 20:00 oraz w niedziele od 9:00 do 15:00. Dyżurny Konsultant pomoże w uruchomieniu badania i odpowie na każde pytanie dotyczące badania.

Dzwoniąc do Centrum można również dokonać zamówienia badania.

Platforma telemedyczna

Rozumiemy znaczenie nowych technologii, dlatego uruchomiliśmy bezpieczną oraz przyjazną pacjentom platformę internetową HolterHELP.pl.

Chcemy, aby usługi diagnostyki kardiologicznej dzięki HolterHELP.pl były dla pacjentów bardziej dostępne, łatwe i przyjemne dlatego cały czas rozwijamy naszą platformę online i szkolimy naszych konsultantów.

Dzięki HolterHELP.pl pacjenci mogą zamawiać badania holterowskie 24H/7 bez wychodzenia z domu. Platforma umożliwia elastyczne formy płatności, takie jak szybkie przelewy online – PayU lub gotówką przy odbiorze Holtera. Na pacjentów HolterHELP.pl czekają również promocje i oferty specjalne.

Rejestracja telefoniczna